A , więc tak nie wiem co mam w tym poście napisać . Jak to ująć w słowa . Dobra powiem to prosto z mostu . Normalnie . Chociaż nie , ja nie jestem normalna nie dam rady zbudować swojej wypowiedzi normalnie zawsze muszę coś spieprzyć . Zacznę od początku chcę wam się wytłumaczyć . Miałam zapisane na moim laptopie 8 rozdziałów tego fanfiction i BAM ! Nic ! Zero pomysłów naprawdę nie wiedziałam jak rozwinąć dalej akcję w tym opowiadani . Miałam blokadę (?) , chyba tak się na to mówi . Był zła , zła na samą siebie . Starałam się naprawdę się starałam , ale nie mogłam nic wymyślić . Zmuszałam się do napisania czegokolwiek , ale nic z tych prób nie wychodziło . Odwlekał z napisaniem tego postu długo , bardzo długo i przepraszam was za to ! Wiem , że was zawiodłam zdaje sobie z tego sprawę , ale nie potrafię dalej pisać tej historii . Jeszcze raz przepraszam was za to bardzo ! Wiem , że może nawet nikt tej notki nie skomentuje , ale będę czuła się lepiej ze świadomością , że wytłumaczyłam swoje zachowanie . Domyśliłyście się zapewne , że na blogu nie będą się już pojawiać kolejne rozdziały . BLOG JEST ZAMKNIĘTY ! Nie usunę go , ale nic nie będzie się tu pojawiać nowego .
xoxo
Rozumiem...miło że napisałaś tą notkę :) Mam nadzieję że jeszcze napiszesz jakiegoś fajnego bloga :)
OdpowiedzUsuńSmuteg ://
OdpowiedzUsuńPlis Nowy blog
OdpowiedzUsuńOch tak bardzo mi ulżyło c: dziękuję że mnie zrozumiałyście :* może tak a może nie pracuje nad nowym opowiadaniem ale zacznę go publikować jak będę miała co najmniej połowę tak będzie rozsądniej
OdpowiedzUsuń